Zaprawy klejące do płytek odporna na wysokie temperatury

Zaprawy klejące do płytek

Nowoczesne zaprawy klejące do płytek umożliwiają przytwierdzenie poszczególnych elementów w sposób trwały i estetyczny. Produkty te nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów.

Wysokiej jakości zaprawy klejące do płytek to preparaty chemiczne bardzo łatwe do nakładania. Stanowią one gotowe mieszanki, które nie wymagają czasochłonnego i skomplikowanego procesu ich łączenia z poszczególnymi składnikami. Rekomendowany klej do płytek ogniotrwały może być nakładany na powierzchnie, które mają częsty kontakt z otwartym źródłem ognia, jak również są narażone na działanie, nawet ekstremalnej temperatury. Zaprawy klejące do płytek to preparaty skoncentrowane i ekonomiczne w użyciu. Wyroby te starczają na bardzo długi czas. Przydadzą się one osobom planującym budowę urządzeń grzewczych, znajdujących się, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Zaprawy klejące do płytek ogniotrwałe

OGNIOODPORNA ZAPRAWA KLEJĄCA DO PŁYTEK HRTA
OGNIOODPORNA ZAPRAWA KLEJĄCA DO PŁYTEK HRTA 5 kg

Spełniające wszystkie normy Unii Europejskiej zaprawy klejące do płytek to produkty najnowszej generacji. Wyroby te są pakowane w pojemniki, zawierające 5 kg mieszanki. Decydując się na klej do płytek ogniotrwały, można spodziewać się produktu o konsystencji pasty. Posiada on wydajność oszacowaną na wartość 1 m2 /4 kg przy spoinie 3 mm. Maksymalny czas twardnienia, który posiada polecany przez nas klej do płytek ogniotrwały, wynosi 24 godziny. To produkt, który może być stosowany również wewnątrz pomieszczeń. Po wyjęciu z opakowania, jest on natychmiast gotowy do użycia. Klej do płytek ogniotrwały jest odporny na działanie temperatury powietrza, wynoszącej do 1000 stopni Celsjusza. Wyrób ten gwarantuje trwały efekt spojenia poszczególnych elementów, w temperaturze powietrza nie mniejszej niż + 20 stopni Celsjusza.

Czytaj również: Murowany grill ozdobą Twojego ogrodu

Zaprawy klejące do płytek to produkty bardzo łatwe do stosowania. Wyroby te przydadzą się właścicielom urządzeń grzewczych, znajdujących się wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.