Wędzarnie murowane ogrodowe może mieć każdy

wędzarnia murowana

Wysokiej jakości wędzarnie murowane ogrodowe mogą znaleźć się na przydomowej posesji lub działce rekreacyjnej. To funkcjonalne i estetycznie wyglądające konstrukcje, odporne na działanie wielu czynników atmosferycznych.

Wykonane z atestowanych i certyfikowanych prefabrykatów wędzarnie murowane ogrodowe, cieszą się uznaniem wielu klientów odwiedzających nasz sklep internetowy. To konstrukcje bezpieczne w użytkowaniu, które nie wymagają czasochłonnej konserwacji czy renowacji. Te budowle można dopasować rozmiarem do swoich indywidualnych potrzeb i powierzchni użytkowej działki, ogrodu bądź też terenu przynależącego do kawiarni lub restauracji. Solidnie wykonane wędzarnie w wersji murowanej są dostarczane do klienta z przeznaczeniem do samodzielnej budowy. Czynność tam odbywa się przy pomocy nowoczesnych preparatów w postaci zapraw ognioodpornych i klejów.

Wędzarnie murowane ogrodowe z przeznaczeniem do samodzielnej budowy

cegła szamotowa dekoracyjna
cegła szamotowa dekoracyjna

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się wędzarnie, dzięki którym można poddawać obróbce termicznej wiele artykułów spożywczych. To budowle umożliwiające zorganizowanie letniego garden party, majówki czy też przyjęcia w ogrodzie. Dużym zaskoczeniem dla gości mogą być samodzielnie przygotowane wędliny, okadzane dymem. W zależności od wybranego artykułu spożywczego, można zastosować proces bardzo wolnego wędzenia w temperaturze nie przekraczającej 30 stopni Celsjusza. Proponowane przez nas wędzarnie murowane ogrodowe cieszą się uznaniem wielu klientów. Są one przystosowane do obróbki termicznej wybranych artykułów spożywczych, wymagających zastosowania wysokiej temperatury powietrza. Pozwala to na skuteczne zakonserwowanie tych wyrobów z jednoczesnym zachowaniem ich doskonałych walorów smakowych i zapachowych.

Zobacz również: Płyty ceramiczne to materiał odporny na wysokie temperatury

Ustawione na utwardzonym podłożu wędzarnie mogą posłużyć do obróbki termicznej mięsa, ryb, ziół, niektórych gatunków warzyw czy serów. To konstrukcje solidnie zabezpieczone przed działaniem opadów deszczu, śniegu czy promieniowaniem UV.