Sygnalizatory wędkarskie można używać w każdej pogodzie

Icon M+ zestaw 3+1

Funkcjonalne sygnalizatory wędkarskie to sprzęt elektroniczny, stworzony z wysokiej jakości komponentów. Są to materiały odporne na działanie słonej i słodkiej wody, a także innych czynników zewnętrznych.

Wodoszczelne sygnalizatory wędkarskie to sprzęt elektroniczny o kompaktowych wymiarach i mocnej, zwartej konstrukcji. Został on zaprojektowany z myślą, zarówno o amatorach, jak i profesjonalnych wędkarzach. Dostępne w naszej atrakcyjnej cenowo ofercie sygnalizatory wędkarskie mają opcję regulacji głośności i tonu. Funkcja ta przemawia za nabyciem tych solidnych i poręcznych produktów. Nowoczesne sygnalizatory dla wędkarzy są zasilane łatwo dostępnymi na rynku bateriami. Głównym zadaniem sygnalizatorów jest powiadamianie wędkarzy o braniu. Energooszczędne sygnalizatory są wyposażone w gumowe korpusy, odporne na zarysowania, pękanie czy inne efekty częstego użytkowania.

Sygnalizatory wędkarskie – urządzenia niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne

Icon M+ zestaw 3+1
Icon M+ sygnalizatory brań 3+1

Proponowane przez nas bardzo nowoczesne sygnalizatory brań 3 +1 posiadają opcję technicznej konfiguracji i dostosowywania poszczególnych parametrów technicznych. Bezproblemowe zastosowanie tych urządzeń na każdym typie łowiska, pozwala na zwiększenie efektywności połowów, nawet w przypadku osób z bardzo małym doświadczeniem w samodzielnym wędkowaniu. Nasze niezawodne w działaniu sygnalizatory brań 3 +1, to produkty bardzo przydatne. Wysyłają one powiadomienie o braniu w postaci tonów o kilku poziomach głośności, jak również różnokolorowych sygnałów świetlnych z wbudowanych paneli ledowych. To elementy, które ułatwiają pełną kontrolę nad tymi urządzeniami w czasie pobytu na łowisku.Sygnalizatory wędkarskie najlepszych marek na świecie są wyposażone w solidne i trwałe, gumowe etui z zamkiem.

Czytaj także: Łóżko wędkarskie to produkt kompaktowy ale również wygodny

Sygnalizatory wędkarskie, to sprzęt, w który warto wyposażyć się przed udaniem się na łowisko. Solidnie wykonane zapewnią efektywne połowy.