Siatka zbrojeniowa usztywnia i nadaje trwałości konstrukcji

Siatka zbrojeniowa przeciwskurczowa

Wykonana ze starannie dobranych materiałów siatka zbrojeniowa może być wykorzystywana do renowacji pieców chlebowych. Produkt ten nadaje się także do wyłożenia nim pieców przeznaczonych do wypieku pizzy.

Stworzona z włókien ceramicznych o strukturze przypominającej sieć rybacką siatka zbrojeniowa jest wysokiej jakości materiałem, przeznaczonym do uszczelniania konstrukcji pieców chlebowych i tych przeznaczonych do wypieku pizzy. Produkt ten znajduje się w ofercie naszego sklepu internetowego. Został on pozytywnie oceniony przez wielu klientów, będących właścicielami pieców murowanych, ponieważ tworzy on stabilną podstawę. Prawidłowo zastosowana siatka zbrojeniowa gwarantuje łatwe nałożenie kolejnej warstwy materiału wykończeniowego, służącego do budowy pieca chlebowego lub tego do wypieku pizzy.

Siatka zbrojeniowa o drobnym splocie oczek

Siatka zbrojeniowa przeciwskurczowa
Siatka zbrojeniowa przeciwskurczowa

W atrakcyjnym cenowo asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się mata zbrojeniowa, która uzyskała bardzo dobre wyniki w testach przeprowadzonych w niezależnych ośrodkach badawczych. Wyrób ten może być przydatny w trakcie procesu izolowania konstrukcji pieca chlebowego. To produkt, który ogranicza ryzyko powstawania pęknięć na kopule wyżej wymienionego pieca. Prawidłowo użyta mata zbrojeniowa utrzymuje izolację we właściwym miejscu. Produkt ten można stosować również w przypadku posiadania konstrukcji narażonych na bardzo wysokie temperatury powietrza. Mogą być to między innymi wędzarnie. Nasza mata zbrojeniowa może być połączona z innymi elementami konstrukcji pieca między innymi cementem marki Vitcas OC.

Przeczytaj także: Grille wędzarnie to idealne połączenie

Nowoczesna siatka zbrojeniowa jest produktem o plecionej strukturze. Jego głównym zadaniem jest wzmocnienie konstrukcji pieców chlebowych, murowanych grillów, a także innych konstrukcji, w których pojawiają się bardzo wysokie temperatury powietrza.