Pompa paliwa

intermachines.pl - Części zamienne do ciągników, koparek i silników.

Niezawodna w działaniu pompa paliwa to element przeznaczony do silników montowanych w maszynach rolniczych, budowlanych i przemysłowych. Ta oryginalna część zamienna, jak również produkt alternatywny, wyróżnia się wysoką jakością i możliwością dopasowania do wybranego modelu silnika.

Nowoczesna pompa do paliwa renomowanego producenta to wyrób najwyższej jakości, dedykowany maszynom budowlanym, rolniczym, jak i tym używanym w różnych branżach przemysłowych. Dzięki odpowiedniemu rozstawowi otworów pionowych, poziomych, a także kołnierza, wysokiej jakości pompa paliwa pasuje do wielu modeli silników. To część zamienna, która wyróżnia się bardzo łatwym montażem, jak i demontażem. Wybrana pompa do paliwa może być montowana w silnikach Perkins różnych serii. Ma ona zastosowanie w maszynach Atlas, Zeiss, JCB, Manitou, Steinbock, Wacker- Neuson, Weidemann, Zeppelin, a także silnikach Perkins o oznaczeniu GH, GK, HD, JP, KB, KDC, KFC, KR czy KRC.

Pompa paliwa – część zamienna, pełniąca istotną funkcję w układzie paliwowym

Dostępna w naszej stałej ofercie pompa do paliwa to jeden z najważniejszych elementów składowych układu paliwowego, jaki znajduje się w maszynach budowlanych, rolniczych i tych używanych w przemyśle. Niezawodna pompa do paliwa dedykowana jest konkretnym modelom silników, co wymaga dopasowania jej do konstrukcji tego typu elementów, odpowiadających za bezawaryjną pracę wybranego modelu maszyny. Pompa paliwa, którą można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, zasysa paliwo ze zbiornika i dostarcza je do wtryskiwaczy pod sporym ciśnieniem. Te z kolei przenoszą je do cylindrów silnika. Bezawaryjna praca, którą odznacza się pompka do paliwa gwarantuje sprawne działanie silnika, nawet tego pracującego na bardzo wysokich obrotach.

Zaprojektowana z myślą o właścicielach oraz użytkownikach pojazdów rolniczych, maszyn budowlanych i sprzętu przemysłowego pompka do paliwa, to element składowy układu paliwowego. Ta niewielka część zamienna pełni bardzo ważną funkcję. Dzięki niej możliwe jest zasysanie paliwa ze zbiornika.