Kołowrotek karpiowy i wędka to must have, każdego wędkarza

Kołowrotek karpiowy

Wykonany z najlepszej jakości materiałów kołowrotek karpiowy wyróżnia się specyficznym wyglądem i odpowiednimi parametrami technicznymi. Stanowi to gwarancję jego solidności i odporności mechanicznej.

Żaden połów karpia nie może odbyć się bez takiego elementu, jak kołowrotek. Stanowi on podstawowe wyposażenie każdego poławiacza ryb, zarówno amatora, jak i osoby zaawansowanej, wybierającej bardzo trudne łowiska. Dokładnie przetestowany przez wielu klientów naszego sklepu internetowego kołowrotek karpiowy posiada duże i bardzo solidne podzespoły. Pozwala to na nawinięcie sporej ilości żyłki i kontrolowany hol, nawet bardzo dużych osobników w trudnych technicznie warunkach. Rekomendowany przez nas kołowrotek może posiadać hamulec przedni i wolny bieg.

Kołowrotek karpiowy o solidnej konstrukcji

Kołowrotek Enforcer
Kołowrotek Enforcer

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się kołowrotek z wolnym biegiem. To system dodatkowego sprzęgła, który po uruchomieniu, swobodnie oddaje żyłkę. Można wówczas zostawić wędkę na podpórce, bez ryzyka tego, że w trakcie brania, ryba wciągnie ją pod powierzchnią wody. Poddany licznym testom przez amatorów i zawodowych poławiaczy ryb kołowrotek karpiowy posiada innowacyjne rozwiązania technologiczne. To produkt dostępny w naszym sklepie internetowym w bardzo atrakcyjnej cenie. Zastosowanie do jego wyrobu nowoczesnych technologii, umożliwia wysoką jakość nawoju linki na szpulę, co gwarantuje komfort obsługi, niezależnie od obciążenia.

Czytaj więcej: Namiot wędkarki w nowoczesnym wydaniu

Podstawowym akcesorium każdego poławiacze ryb jest kołowrotek. Powinien on być wykonany w taki sposób, aby przetrwać nawet największe obciążenia, zdarzające się w trudnych technicznie łowiskach.