Akcesoria do pieców chlebowych

DREWNIANA ŁOPATKA DO PIZZY

Nowoczesne akcesoria do pieców chlebowych to najwyższej jakości produkty. Można je wykorzystać do obsługi wybranego modelu pieca, jak również jego oczyszczenia.

Bardzo dokładnie przetestowane, zarówno przez klientów indywidualnych, jak i firmowych, akcesoria do pieców chlebowych to kompletne wyposażenie, dedykowane właścicielom przydomowej posesji, jak i restauratorem czy managerom kawiarni. Wyżej wymienione produkty wyróżniają się trwałą konstrukcją, estetycznym wyglądem, jak również funkcjonalnością. To niezbędny sprzęt, przeznaczony do obsługi każdego typu pieca chlebowego. Praktyczne w użyciu akcesoria do pieców chlebowych mogą służyć do wyjmowania pizzy, wymiatania bądź też oczyszczania pieców, a także zbrojenia konstrukcji. W zróżnicowanej ofercie firmy Vitcas dostępne są także nowoczesne preparaty, przeznaczone do łączenia cegieł ogniotrwałych w piecach chlebowych i tych przeznaczonych do wypieku pizzy.

Akcesoria do pieców chlebowych z najlepszych materiałów

SZCZOTKA DO CZYSZCZENIA PIECA CHLEBOWEGO
SZCZOTKA DO CZYSZCZENIA PIECA CHLEBOWEGO

Łatwe do utrzymania w czystości akcesoria do pieca do pizzy są stworzone z najlepszych jakościowo materiałów, odpornych na działanie bardzo wysokiej temperatury powietrza, powstającej w wyniku spalania. Do tej grupy zalicza się z pewnością drewniana łopatka do pizzy. Służy ona do łatwego wkładania i wyjmowania wyrobów piekarniczych na bazie mąki, wody oraz drożdży. Drewniana łopatka do pizzy posiada odpowiednio zaprojektowano konstrukcję, eliminującą ryzyko poparzeń, wynikających z kontaktu skóry z otwartym źródłem ognia. Warto wspomnieć, że atestowane i certyfikowane akcesoria do pieca do pizzy, dokładnie wypróbowane przez wielu klientów, mogą posłużyć także do dodatkowego uszczelnienia posiadanej konstrukcji. Do tego celu można wykorzystać siatki zbrojeniowe z plecioną strukturą. Utrzymuje ona matę z włókien ceramicznych w optymalnej pozycji, tworząc stabilną podstawę, służącą do nałożenia kolejnej warstwy materiału wykończeniowego.

Może Cie zainteresować: Tkaniny techniczne odporne na wysokie temperatury

Dostępne w konkurencyjnych cenach akcesoria do pieca do pizzy to świetne produkty, przeznaczone dla wielu klientów. Są one wykonane bardzo starannie, co dowodzi ich wysokiej jakości.